Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Władze Królestwa

Kontakt:

Król Nordii

Premier Nordii

Minister Spraw Zagranicznych

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji

Minister Oświaty, Kultury i Sportu

Minister Gospodarki i Finansów

Nordyjskie Biuro Pracy
Królewskie Siły Zbrojne poszukują ochotników-rekrutów do służby w armii nordyjskiej. Gwarantujemy godziwe warunki pracy. Chętni powinni zgłosić się na Komisję Poborową (Nordheim, Bergsjø Veg 17)
Szczegóły w budynku Komisjii Poborowej.
Dyplomacja Królestwa Nordii poszukuje chętnych do pełnienia funkcji ambasadora w placówkach zagranicznych Nordii. Mile widziane doświadczenie w dyplomacji. Wynagrodzenie wynosi 800 koron miesięcznie. Po szczegóły prosimy się zgłaszać do Kancelarii Królewskiej, na adres e.olavsen@gmail.com lub za pomocą Poczty Królewskiej (PW) bezpośrednio do JKM Einara.
Sąd Krajowy Królestwa Nordii poszukuje pracownika na stanowisko Sędziego Krajowego. Wymagana obiektywność i znajomość prawa nordyjskiego oraz obywatelstwo od co najmniej miesiąca. W zamian gwarantujemy godne warunki pracy.
Prokuratura Generalna Królestwa Nordii poszukuje pracownika na stanowisko Prokuratora Generalnego. Wymagana znajomość prawa nordyjskiego. W zamian gwarantujemy godne warunki pracy.